گارانتی رسمی لنوو

آوات که ماه گذشته در نمایشگاه اتوکام اصفهان حضوری فعال داشت،اکنون جدیدترین محصولات ایسوس را در کامکس ۲۰۱۳ مشهد نمایش خواهد داد.

به گزارش رسانه آوات، آخرین مدل های سری لپ تاپ های چند رسانه ای N، لپ تاپ های گیمینگ از خانواده ROG، جدیدترین مدل های پرطرفدار K و سری نوت بوک های لمسی VivoBookو تبلت های VivoTab که مبتنی بر سیستم عامل جدید مایکروسافت یعنی ویندوز ۸ عرضه شده اند در غرفه آوات و ایسوس معرفی خواهد شد.

همچنین آوات در این نمایشگاه قصد دارد برای نخستین بار در ایرانPadfone 2 ایسوس را رونمایی کند. علاوه بر این شرکت آوات همزمان با شروع نمایشگاه کامکس ۲۰۱۳ مشهد جشنواره فروش نوت بوک و تبلت های ایسوس را بر پا می کند.

در این جشنواره کمه از تاریخ ۹ تا ۱۹ بهمن ماه برگزار می شود خریداران نوت بوک و تبلت ایسوس با گارانتی آوات یک عدد کیف نوت بوک و یک سال آنتی ویروس رایگان دریافت می کنند و همچنین در قرعه کشی اسپیکرهای کافه ایسوس شرکت داده خواهند شد.

بنابراین گزارش؛ پانزدهمین نمایشگاه کامپیوتر، تجارت الکترونیک، اینترنت و ماشین های اداری مشهد ۹ تا ۱۳ بهمن ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی مشهد برگزار خواهد شد و شرکت آوات در سالن ابوسعید حضور خواهد شد.