گارانتی رسمی لنوو

در این مراسم احسان بیات، مدیر عامل، محسن مقدم، معاون خدمات پس از فروش، مسعود فیاضی مدیر بازاریابی، آرش مطبوع، مدیر کسب و کار تبلت و موبایل و آرش فکوری ، مدیر کسب و کار ریزماشین های آوات حضور داشتند.

آرش فکوری، مدیر کسب و کار ریزماشین های آوات در این مراسم گفت: با استفاده از این دستگاه که به اندازه کف یک دست طراحی شده، می توانید تلویزیون و یا نمایشگر خود را به یک کامپیوتر ویندوزی کنید. کاربر می توانید از طریق پورت HDMI این دستگاه را به تلویزیون و یا نمایشگر خود متصل کند و یک رایانه کامل در اختیار داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه این رایانه مناسب برای کاربری های چندرسانه ای، وب گردی، چت تصویری و پردازش های سبک مبتنی بر ویندوز طراحی شده افزود: لنوو در این دستگاه از پردازنده Z3735F اتم اینتل و 2 گیگابایت رم، و 32 گیگابایت حافظه به کار برده است.

فکوری درباره امکانات ارتباطی و پورت های تعبیه شده روی این رایانه ویندوزی جیبی گفت: این کامپیوتر به فناوری وای فای و بلوتوث مجهز شده که حتی خیلی از رایانه های شخصی بازار به صورت یکپارچه از این امکانات ارتباطی بهره مند نیستند. کاربر می تواند برای ورودی کامپیوتر از ماوس و کیبورد بلوتوث یا پورت USB استفاده کند. از دیگر پورت های این ideacentre™ Stick 300 لنوو می توان به اسلات کارت حافظه میکرو SD اشاره کرد که تا 128 گیگابایت حافظه را پشتیبانی می کند.

از دیگر ویژگی های Compute Stick که با گارانتی آوات به بازار عرضه می شود می توان به نسخه اوریجینال ویندوز 8.1 اشاره که کاربر می تواند به راحتی آن را به ویندوز 10 ارتقا دهد.

بر اساس این گزارش، این دستگاه که یک اسپیکر نیز روی آن تعبیه شده است، تنها 65 گرم وزن و ابعاد 3.94*1.5*0.59 اینچ ابعتاد دارد و تقریبا اندازه یک فلش مموری است.