کنایه لنوو به اپل و سامسونگ در یک تبلیغ

این طبیعی بوده که شرکت ها در تبلیغی دیگر کمپانی های رقیب را مورد کنایه و تمسخر قرار دهند. سامسونگ در گذشته دست به انجام چنین کاری کرده و مایکروسافت نیز از دیگر کمپانی ها بود. حال نوبت به کمپانی لنوو رسیده تا در یک تبلیغی اپل و سامسونگ را مورد تمسخر خود قرار دهد.

Neues in AlleSports Shoes | As part of Jordan Brands unveiling of their Summer 2021 lineup, official images of the the Air Jordan 6 "Barely Rose" (Gold Hoops) , Sciaky

در یک آگهی صفحه ای که لنوو درون روزنامه نیویورک تایمز انجام داده، گوشی هوشمند Moto Z در قسمت زیرین چند تلفن هوشمند از گلکسی سامسونگ و آیفون اپل قرار گرفته است. شعار تبلیغاتی لنوو در این آگهی گذر از هفتمی ها یا همان skip the sevens است.

در حقیقت معنای این تبلیغ اشاره به برتر بودن Moto Z نسبت به گلکسی نوت 7 و آیفون 7 اپل بوده و معنای دیگری ندارد. لنوو با انجام تبلیغاتی می خواهد رقبای سرسخت بازار را کنار زده و مشتریان کمپانی های مورد اشاره را به سمت خود بکشاند. در آگهی مورد ذکر شرح مختصری از Moto Z نوشته شده و به ویژگی های آن اشاره شده است.

قطعا مشاهده صفحه روزنامه آگهی موتورولا بسیار جالب توجه بوده و نظر برخی مشتریان را تغییر خواهد داد. دو شرکت اپل و سامسونگ آیفون 7 و گلکسی نوت 7 را راهی بازار کردند و حال باید منتظر ماند تا مشخص شود کدامیک می توانند موفق تر عمل کنند.

منبع